Actuele online-corona-kennissessies

Wil je op een snelle manier op de hoogte blijven van recente ontwikkelingen op het gebied van coronagerelateerde onderwerpen? Schrijf je dan nu in voor een van onze online-kennissessies.

Alle sessies zullen worden gehouden via Zoom (een link wordt toegestuurd) en staan steeds gepland als een lunchsessie van 12.00 uur tot 13.00 uur (pe-erkenning in aanvraag bij NBA).

Na afloop van de kennissessies is er gelegenheid te sparren over de veranderde manier van werken, organiseren en managen. Hoe ga je bijvoorbeeld om met leidinggeven aan thuiswerkers? Of hoe help je medewerkers die ‘erdoorheen zitten’ door de combi werk-kinderen thuis, of hoe kun je online sollicitaties voortzetten.
Interesse? Blijf dan na afloop van de kennissessie een kwartiertje ‘hangen’ in de Zoomsessie.

Voor abonnees van Full•Finance geldt dat ze onder de bekende voorwaarden altijd gratis onze helpdesk mogen bellen en hun coronavragen kunnen stellen.

De kosten per kennissessie bedragen € 50 excl. btw.
Je kunt je aanmelden via secretariaat@fullfinance.nl.

Impact op de samenstelpraktijk, deel 1: 1 pe uur

Deze sessie zal plaatsvinden op woensdag 6 mei van 12.00 tot 13.00 uur.

Leantine Wolffensperger-Bosveld RA zal deze sessie verzorgen.

Aan de hand van NBA Alert 42 wordt in ieder geval aandacht besteed aan:

  1. continuïteitsproblemen in de jaarrekening;
  2. continuïteitsproblemen in de samenstellingsverklaring.

Uiteraard kunnen er ook andere vragen worden gesteld die met deze Alert te maken hebben.

Impact op de assurancepraktijk, deel 1: 1 pe-uur

Deze sessie zal plaatsvinden op dinsdag 12 mei van 12.00 tot 13.00 uur.

De kennissessie staat onder leiding van Henk Mentink RA.

Ook in deze kennissessie wordt aan de hand van de NBA Alert 42 aandacht besteed aan:

  1. continuïteitsproblemen in het bestuursverslag;
  2. continuïteitsproblemen in de jaarrekening;
  3. continuïteitsproblemen in de assuranceverklaring.

De behandeling van de continuïteitsproblemen in de jaarrekening en de werkzaamheden die moeten worden verricht, wijken wezenlijk af van de samenstelpraktijk en verdienen dus een eigen plek in de kennissessieserie.

Vervolgsessies

We hebben nog een aantal andere kennissessies op de plank liggen die we de komende weken gaan uitrollen. Houd dus de nieuwsbrief in de gaten. Denk aan onderwerpen als: financieringsaanvragen bij banken, en verdere verdiepingen van accountantsonderwerpen.